55 posiedzenie Zarządu
04-01-2016

55 posiedzenie Zarządu

Data wydarzenia: 04-01-2016

W czwartek, 31 grudnia 2015 roku odbyło się ostatnie w roku 2015 posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego. Istotnym punktem posiedzenia było podpisanie aneksu do umowy dzierżawy pomiędzy Powiatem Drawskim a Spółką Szpitale Polskie S.A.

Zarząd na swoim pięćdziesiątym piątym posiedzeniu omawiał kwestie związane z ugodą pozasądową pomiędzy Powiatem Drawskim a Towarzystwem św. Franciszka Salezego  - Inspektoria pw. św. Wojciecha w Pile.
Podpisano również aneks do umowy z Pocztą Polską S.A. przedłużający okres świadczenia usług pocztowych na rzecz Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).