Dobra zmiana na Warsztatach
20-07-2017

Dobra zmiana na Warsztatach

Data wydarzenia: 20-07-2017

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ulicy Połczyńskiej w Drawsku Pomorskim zmienia swoje oblicze. Trwają kolejne prace mające unowocześnić placówkę z której korzystają uczniowie powiatowych szkół.

- Szkoła wychodzi z głębokiego PRL-u i dostaje nowy nowoczesny wymiar – podkreśla Starosta Stanisław Kuczyński. - Wspólne działania dyrekcji oraz powiatu dają efekty. Dyrektor Mirosław Piłatowski robi dobrą zmianę.
   W przeglądzie wakacyjnych prac na obiektach PCKZiU uczestniczył także Etatowy Członek Zarządu Janusz Garbacz oraz Radna, Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Elżbieta Motyl. W ich trakcie realizowane są m.in. inwestycje w budynku przy ul. Połczyńskiej w Drawsku Pomorskim, w tym  remonty pomieszczeń administracyjnych, korytarza na II piętrze, odnowienie pokoi na II piętrze i kuchni wraz z pomieszczeniami magazynu i obieralni.
   Do końca wakacji zaplanowano jeszcze utworzenie nowej sali wykładowej, zagospodarowanie pomieszczenia na salę obsługi konsumenta oraz przygotowanie pomieszczeń do wykonania recepcji hotelowej do ćwiczeń dla uczniów Technikum Hotelarskiego.
    - Wartość wykonanych prac przez pracowników PCKZiU to około 70.000 zł – mówi M. Piłatowski. - Do końca roku na pewno przekroczymy 120.000 zł.

O innych pracach w Centrum pisaliśmy m.in. tutaj: