„Fundusze Europejskie na tworzenie i rozwój ośrodków wychowania przedszkolnego”
21-02-2017

„Fundusze Europejskie na tworzenie i rozwój ośrodków wychowania przedszkolnego”

Data wydarzenia: 21-02-2017

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Szczecinku serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na tworzenie i rozwój ośrodków wychowania przedszkolnego”, które odbędzie się 28 lutego br. o godz. 10:00, w sali narad Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28 Lutego 16.

Podczas spotkania umówiona zostanie pełna dokumentacja konkursowa dla działania 8.1 Upowszechnienie edukacji przedszkolnej oraz sposób składania wniosków o dofinansowanie w ramach tego działania.
Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych pragnących otworzyć przedszkole oraz podmiotów prowadzących placówki wychowania przedszkolnego.

program spotkania