Fundusze unijne na inwestycje w odnawialne źródła energii i termomodernizacje - szkolenie
08-04-2016

Data wydarzenia: 08-04-2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Drawsku Pomorskim serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne pn.: „Inwestycje w odnawialne źródła energii i termomodernizacje – wsparcie z funduszy unijnych na lata 2014-2020 oraz środków krajowych” które odbędzie się 11 kwietnia br. o godz. 9:00, w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim przy ul. Plac Elizy Orzeszkowej 3.

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o możliwościach pozyskania środków unijnych na projekty z zakresu energii odnawialnej i termomodernizacji z funduszy unijnych na lata 2014-2020 oraz środków krajowych Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Podczas spotkania uczestniczy zostaną również wprowadzeni w tematykę Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020 oraz odnawialnych źródeł energii i termomodernizacji budynków.
Spotkanie informacyjne pn.: „Inwestycje w odnawialne źródła energii i termomodernizacje – wsparcie z funduszy unijnych na lata 2014-2020 oraz środków krajowych” kierowane jest do:

• mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorców,
  • osób fizycznych,
  • jednostek samorządu terytorialnego,
  • szkół wyższych, organów administracji rządowej prowadzących szkoły,
  • kościołów i związków wyznaniowych,
  • wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych,
  • instytucji oświatowych i opiekuńczych,
  • zakładów opieki zdrowotnej,
  • organizacji pozarządowych.

Spotkanie prowadzone będzie przez Specjalistów ds. Funduszy Europejskich Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinku.
Udział w spotkaniu  jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne. Planowane zakończenie - godz. 13:00.

Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub tel./fax. 94 372 92 47) lub elektroniczne (e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl) potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 08.04.2016 r. do godz. 12:00.

Informujemy, iż niniejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań i szkoleń organizowanych przez LPI Szczecinek dla mieszkańców powiatu drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego oraz wałeckiego. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych spotkaniach informacyjnych, konferencjach czy szkoleniach można uzyskać śledząc następujące strony internetowe: www.funduszeeuropejskie.gov.pl lub www.rpo.wzp.plw zakładce: Weź udział w konferencjach i szkoleniach.

Do pobrania:

Organizator szkolenia: