Idzie zima
19-10-2017

Idzie zima

Data wydarzenia: 19-10-2017

W dniu wczorajszym tj. 18 października odbyło się 157. posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego. Zdecydowano m.in. o podpisaniu umowy na zimowe utrzymanie dróg.

Zarząd Powiatu przyjął też informację dotyczącą większych inwestycji planowanych na terenie powiatu drawskiego w III kwartale 2017 roku oraz postanowił o objęciu patronatem Starosty Drawskiego Kampanii „Biała Wstążka”.Organizatorem przedsięwzięcia, które odbędzie się 2 grudnia br., jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim przy współpracy z jednostkami organizacyjnymi Powiatu Drawskiego.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).