Imprezy w powiecie Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

14-06-2017

Pojazdy zabytkowe w Drawsku Pomorskim

Data wydarzenia: 14-06-2017

25 czerwca w Drawsku Pomorskim będzie można podziwiać wyjątkowe pojazdy zabytkowe, które przyjadą do nas w ramach II Łobeskiego Zlotu Miłośników Pojazdów Zabytkowych.
Wśród nich będziemy mogli zobaczyć m.in. auta z początku lat 20-tych ubiegłego wieku. Będą  m.in. pojazd Durant Torpedo z 1923 r., Jaguar ss100 z lat 30 - tych, Ford T z 1921 r., Adlery z 1934 r. Nie zabraknie amerykańskich krążowników i sportowych kabrioletów, zabytkowych Warszaw i Syren. Łącznie do naszego miasta przyjedzie blisko 50 pojazdów.
Kolumna samochodów będzie poruszała się z Łobza do Drawska Pomorskiego. Samochody spodziewane są w Drawsku o godz. 11:30. Po przyjeździe z Łobza kolumna przejedzie ul. Gdyńską, Sikorskiego, Piłsudskiego, Dworcową, Kolejową, Moniuszki, Złocieniecką i uda się w kierunku Parku Chopina.
Samochody będzie można oglądać w Parku Chopina między godz. 11:45, a 13:00. Około godz. 13:15 kolumna pojazdów wyjedzie z Parku Chopina i uda się w kierunku Węgorzyna.