Jarmark bożonarodzeniowy w Bad Bramstedt
12-12-2016

Jarmark bożonarodzeniowy w Bad Bramstedt

Data wydarzenia: 12-12-2016

Trzynaścioro uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim wraz z opiekunkami przebywało w dniach 2-5.12.2012 w zaprzyjaźnionym mieście Bad Bramstedt na dorocznym jarmarku bożonarodzeniowym.

Dla młodzieży to doskonała okazja do ćwiczenia swoich umiejętności językowych oraz dawka niezapomnianych przeżyć. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży i kolędowania przeznaczane zostają na cele szkolne oraz wymianę młodzieży.
Opiekunkami młodzieży w trakcie pobytu były Dorota Kordalska oraz Magdalena Skubiszyńska.