Już niedługo Targi Smaków. Nagrody czekają!
28-04-2017

Już niedługo Targi Smaków. Nagrody czekają!

Data wydarzenia: 28-04-2017

Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim oraz Złocieniecki Ośrodek Kultury zapraszają na drugą edycję Targów Smaków, która odbędzie się 27 maja 2017 roku w Złocieńcu. Podczas Targów odbędzie się konkurs kulinarny, do którego można zgłosić się już dziś.

W tym roku konkurs „Smak Powiatu Drawskiego" podzielony jest na dwie kategorie: „Potrawa" oraz „Produkt". Za zajęcie pierwszego miejsca w pierwszej z nich przewidziano nagrodę finansową w wysokości 750 zł oraz wyróżnienie uhonorowane kwotą 400 zł. W kategorii "Produkt" nagrody wyniosą odpowiednio 500 zł oraz 200 zł.
Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu drawskiego. Warunkiem przystąpienia jest wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej w wersji papierowej lub elektronicznej do Urzędu Miasta lub Urzędu Gminy, na terenie której zamieszkuje Uczestnik. Wyjątkiem są  gminy: Kalisz Pomorski, Ostrowice oraz Złocieniec, z których zgłoszenia powinny wpływać do Złocienieckiego Ośrodka Kultury.
Adresy mailowe do zgłoszeń:
Gmina Czaplinek: lot@czaplinek.pl (Katarzyna Kibitlewska, tel. 94 36 375 47 90)
Gmina Drawsko Pomorskie: m.lukasz@drawsko.pl (Marcin Łukasz, tel. 94 36 325 03)
Gmina Kalisz Pomorski:  sekretariat@zok.zlocieniec.pl, (Alicja Borkowska, tel. 661 093 552)
Gmina Ostrowice: sekretariat@zok.zlocieniec.pl, (Alicja Borkowska, tel. 661 093 552)
Gmina Wierzchowo: promocja@wierzchowo.pl (Danuta Romaniec, tel. 94 36 18 846)
Gmina Złocieniec: sekretariat@zok.zlocieniec.pl (Alicja Borkowska, tel. 661 093 552)

KARTA ZGŁOSZENIA

Podczas imprezy odbędzie się pokaz gotowania na dużej patelni, występy artystyczne, a także liczne atrakcje dla najmłodszych. Zapraszamy!