Kolejne piętro w rozwoju
08-08-2016

Kolejne piętro w rozwoju

Data wydarzenia: 08-08-2016

Trwa remont pomieszczeń w drawskiej placówce Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie przy ul. Seminaryjnej. W piątek, 5 sierpnia br. Starosta Drawski Stanisław Kuczyński i Etatowy Członek Zarządu Janusz Garbacz dokonali oględzin trwającej inwestycji.

W niedługim czasie zostanie oddane do użytku remontowane I piętro budynku przy ulicy Seminaryjnej 2. Zakres prac remontowych jest szeroki i dotyczy stworzenia gabinetów specjalistycznych: do logopedii, biofeedbacku, pedagoga i psychologa szkolnego oraz gabinetu pomocy przedmedycznej. Zostaną również wyremontowane i oddane do użytku cztery klasy lekcyjne z wymianą stolarki drzwiowej. Nie bez znaczenia jest modernizacja łazienek szkolnych z dostosowaniem do użytkowania przez osoby niepełnosprawne ruchowo.
Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutyczny w Drawsku Pomorskim w roku szkolnym 2016/2017 będzie liczył 11 oddziałów klasowych, co pozwoli w pełni zaspokoić potrzeby edukacyjne i specjalistyczne dla ponad pół setki dzieci i młodzieży.