Kombatanci w Związku
18-10-2017

Kombatanci w Związku

Data wydarzenia: 18-10-2017

W Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim 16 października br. odbyło się zebranie Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Drawsku Pomorskim.

Przybyłych na spotkanie powitał Etatowy Członek Zarządu Powiatu Janusz Garbacz, a otworzył je PrezesZwiązku Jan Bator, który podziękował władzom Powiatu  Drawskiego oraz pracownikom Starostwa Powiatowego za przychylność i wspieranie działalności Związku.
J. Garbacz dziękując za wszystkie ciepłe słowa, które padły w sali, zadeklarował dalsze wspieranie działań podejmowanych przez kombatantów. Korzystając z okazji pogratulował również nieustającej aktywności, a na koniec życzył zdrowia.
W drugiej części spotkania złożono sprawozdania za minioną kadencję. Pierwsze z nich dotyczyło działalności Zarządu, natomiast drugie działalności Komisji Rewizyjnej. Ostatnim punktem były wybory Zarządu, Komisji rewizyjnej oraz delegatów na zjazd wojewódzki. Prezesem na kolejną kadencję został ponownie J. Bator. Serdecznie gratulujemy!