29-04-2016

Data wydarzenia: 29-04-2016

Drawskie Powiatowe Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców do XIV-tej edycji konkursu na „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Drawsku Pomorskim informuje, iż uruchomiona została XIV-ta edycja konkursu na „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów. Podstawowym celem konkursu jest tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędem skarbowym a przedsiębiorcą.

Konkurs wyłania najlepiej funkcjonujące, zdaniem przedsiębiorców, urzędy skarbowe. Zwycięzcy otrzymują tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, który jest wyróżnieniem od przedsiębiorców dla urzędu i jego pracowników.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Business Centre Club - www.bcc.org.pl.

W związku z powyższym Naczelnik Urzędu Skarbowego w Drawsku Pomorskim zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie załączonej ankiety, podbicie pieczątką firmową
i przesłanie do dnia 29 maja 2016 r. do Loży Regionalnej BCC na adres:

Kanclerz Loży Szczecińskiej BCC
Przedsiębiorstwo Budowlane CALBUD Sp.  z o.o.
ul. Kapitańska 2
lub dostarczenie do Urzędu Skarbowego w Drawsku Pom .

• ANKIETA
Z góry serdecznie dziękujemy