Mieli „cela”
10-03-2016

Mieli „cela”

Data wydarzenia: 10-03-2016

05.03.2016 młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim uczestniczyła w Zawodach Strzeleckich o Puchar Burmistrza Złocieńca z okazji 71 rocznicy powrotu Złocieńca do Macierzy. Reprezentantka szkoły Angelika Dudek zajęła III miejsce w kategorii juniorek amator.

Szkołę reprezentowali: Angelika Dudek, Bartłomiej Marciniak, Michał Walkowiak. W rywalizacji na strzelnicy w Złocieńcu brało udział 80 zawodników podzielonych na seniorów- seniorki i juniorów-juniorki. Organizatorem zawodów był Klub Strzelecki LOK CEL ze Złocieńca oraz Powiat Drawski. Pomimo chłodnej pogody zawody przebiegały w miłej i przyjemnej atmosferze. Zawodnikom dopisywał również humor. Opiekunem drużyny był Maciej Jonak.
Gratulujemy!