Mikołajki – czas niespodzianek
13-12-2016

Mikołajki – czas niespodzianek

Data wydarzenia: 13-12-2016

Czas Mikołajek to czas radości, zabawy i niespodzianek. Szczególnie najmłodsi czekają i cieszą się na ten dzień. Chcąc uczestniczyć w dzieleniu się tym szczęściem, Ośrodek Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim zaprosił wszystkie dzieci objęte pieczą zastępczą w powiecie drawskim do udziału w niesamowitej zabawie, która odbyła się w dniu 10 grudnia 2016 r. w Sali Złocienieckiego Ośrodka Kultury.

Obecnych gości powitała i zaprosiła do zabawy występująca w zastępstwie Dyrektora OWDiR w Drawsku Pomorskim Magda Madalińska. Uczestnicy wspaniale się bawili w tańcu oraz licznych konkursach. Niesamowite chwile można było uwiecznić w cieszącej się ogromną popularnością fotobudce, a w chwilach wytchnienia każdy mógł przysiąść w kąciku plastycznym i stworzyć np. kartkę z życzeniami dla Mikołaja, którego oczywiście nie zabrakło. Pojawił się, strudzony w swej niekończącej się podróży, jednak szczęśliwy, ponieważ czekało na niego wiele grzecznych dzieci. Ku ich zadowoleniu Mikołaj miał worek pełen prezentów, którymi obdarował oczekujących milusińskich. Dzieci w podzięce zatańczyły dla świętego i życzyły mu spokojnej dalszej podróży. Podczas zabawy dzieciom i dorosłym towarzyszyła muzyka serwowana przez DJ Waldemara Golec.
Za wsparcie w organizacji zabawy Ośrodek Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim składa serdeczne podziękowania dla: Eurocash w Drawsku Pomorskim, Nadleśnictwa w Drawsku Pomorskim, Przedsiębiorstwa Leszka Struszki – Usługi Transportowe oraz Zakładowi Piekarniczemu S.C. Toczko Czesław Jacek i Joanna Toczko.