Nagrody wręczone
19-11-2015

Nagrody wręczone

Data wydarzenia: 19-11-2015

W dniu 19.11.2015 r. w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim miało miejsce uhonorowanie laureatów III Dyktanda o Pióro Starosty Drawskiego oraz zwycięzcy konkursu na logo Powiatu Drawskiego. Nagrody wręczyli Starosta Drawski Stanisław Kuczyński wraz z Wicestarostą Jackiem Kozłowskim oraz członkowie Zarządu Powiatu - Janusz Garbacz i Janina Jung .

W spotkaniu udział wzięli także członkowie obu komisji konkursowych oraz autorki dyktanda - nauczycielki języka polskiego  z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim - Marlena Otłowska i Małgorzata Styza.

Laureaci dyktanda:

I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii - Jan Chwalewski z Pabianic
II miejsce - Marek Szopa z Gorzowa Wielkopolskiego
III miejsce- Magdalena Braniecka ze Złocieńca
Przyznano także wyróżnienia dla Mai Długosz, Mariusza Puzyrewskiego, Michaliny Jurewicz oraz Łukasza Limarowskiego.

Nagrodę w wysokości 3000 zł za zaprojektowanie zwycięskiego logo otrzymał Maciej Kwaśniewski ze Szczecina.

Ponadto, laureaci obu konkursów otrzymali materiały promocyjne Powiatu, m.in. album fotograficzny Leszka Paradowskiego pt. “Magiczne Sekrety Powiatu Drawskiego”.

Wszystkim wyróżnionym raz jeszcze serdecznie gratulujemy!