Nowa sala. Dobry ruch!
23-05-2017

Nowa sala. Dobry ruch!

Data wydarzenia: 23-05-2017

W dniu dzisiejszym tj. 23 maja Starosta Drawski Stanisław Kuczyński dokonał oficjalnego otwarcia nowej sali rehabilitacji ruchowej w Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie, przy ulicy Seminaryjnej 2 w Drawsku Pomorskim.

W uroczystości uczestniczyli także Dyrektor ZPET w Bobrowie Krystian Ignacak, Etatowy Członek Zarządu Janusz Garbacz, Członek Zarządu Janina Jung, Sekretarz Powiatu Jacek Brzozowski, a także nauczyciele i licznie zgromadzone dzieci.
Otwarcie nowej sali rehabilitacyjnej to kolejny etap zwiększania możliwości terapeutycznych placówki i doposażanie jej w urządzenia służące dzieciom niepełnosprawnym. Zakupiony specjalistyczny sprzęt z pewnością wspomoże rehabilitację ruchową dzieci będących pod opieką ZPET. Mamy nadzieję, że nowy sprzęt będzie dobrze i długo służył!