Nowy rok szkolny rozpoczęty
06-09-2016

Nowy rok szkolny rozpoczęty

Data wydarzenia: 06-09-2016

W czwartek, 1 września br., po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie uczniowie, nauczyciele, wychowawcy i pracownicy szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Drawski spotkali się na uroczystych apelach inaugurujących rok szkolny 2016/2017.

Dyrektorzy szkół powitali uczniów i nauczycieli, życząc wszystkim samych sukcesów i zapału do wykonywania swoich obowiązków w nowym roku szkolnym.
Po zakończeniu apeli uczniowie rozeszli się do klas, na pierwsze po wakacjach spotkanie z wychowawcami.
W apelach szkolnych udział wzięli przedstawiciele organu prowadzącego, władze powiatu drawskiego: w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku – Przewodniczący Rady Powiatu Stanisław Mikołajczyk, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim – Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu oraz w Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie – Wicestarosta Jacek Kozłowski oraz członek Zarządu Powiatu Janina Jung, natomiast w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim – Etatowy Członek Zarządu Powiatu Janusz Garbacz.