Obradował 54 Zarząd Powiatu
30-12-2015

Obradował 54 Zarząd Powiatu

Data wydarzenia: 30-12-2015

W dniu dzisiejszym (30 grudnia) Zarząd Powiatu Drawskiego obradował na swym 54 posiedzeniu. Istotnym elementem posiedzenia było podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Drawskiego na 2015r.

Podczas posiedzenia, Zarząd omówił sprawę żywienia uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu oraz Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Czaplinku.
Rozpatrywano także wnioski, w tym m.in. wniosek o udzielenie upoważnienia dla Dyrektora ZSP w Czaplinku oraz Dyrektora PUP w Drawsku Pom., wniosek Starosty Szczecineckiego o uzgodnienie projektu planu transportowego a także wniosek Zarządu Dróg Powiatowych o wyrażenie zgody na złomowanie przyczepy ciągnikowej.
Ponadto Zarząd zaaprobował projekt odpowiedzi na wniosek Komisji Oświaty z dnia 1.12.2015r.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta) i Janina Jung (Członek Zarządu).