Odkryj Jezioro Tajemnic z Bare
01-06-2016

Odkryj Jezioro Tajemnic z Bare

Data wydarzenia: 01-06-2016

Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim ogłasza konkurs na najciekawszą relację z nurkowania w jeziorze Drawsko w ramach Akcji Eksploracyjno-Historycznej „Jezioro Tajemnic”. Nagrodą jest profesjonalny skafander!

Celem Konkursu jest promowanie terenów Pojezierza Drawskiego poprzez zwiększenie świadomości lokalnej społeczności oraz turystów w zakresie uwarunkowań geograficzno-historycznych regionu oraz zebranie informacji koniecznych do przygotowania mapy wraków w jeziorze Drawsko.
Uczestnicy konkursu mają za zadanie:
- wykonanie co najmniej 5 zdjęć z nurkowania w jeziorze Drawsko lub nagranie materiału filmowego nie krótszego niż 3 minuty. Zdjęcia lub materiały filmowe zawierać mają dowolne wraki zatopione w tym jeziorze lub inne ciekawe obiekty, w tym faunę i florę tam występującą,
- napisanie w języku polskim ciekawej, nie dłuższej niż 1500 znaków, relacji
z nurkowania i pobytu nad jeziorem Drawsko
- podanie współrzędnych opisywanego wraku lub wraków, albo opisywanego innego miejsca w jeziorze. Współrzędne powinny być podane jako dane GPS, a w przypadku braku takiej możliwości – jako punkt na załączniku mapowym pozwalającym na orientację względem brzegu jeziora Drawsko.
Nagrodą w Konkursie jest Suchy Skafander firmy Bare model Trilam Tech Dry. Skafander zostanie ufundowany w wersji męskiej lub damskiej, w zależności od osoby zwycięzcy. Sponsorem Nagrody jest firma ECN- Systemy Nurkowe, ul. J. Sobieskiego 6, 78-500 Drawsko Pomorskie.
Pracę konkursową należy przesłać (obowiązuje data wpływu) lub dostarczyć osobiście na nośniku elektronicznym w postaci płyty CD do 30 listopada 2016 roku, na poniższy adres,
z dopiskiem: Konkurs „Odkryj Jezioro Tajemnic z Bare”
Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim
Plac Elizy Orzeszkowej 3