Pedagodzy nagrodzeni
12-10-2018

Pedagodzy nagrodzeni

Data wydarzenia: 12-10-2018

W czwartek 11 października 2018 r. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W obchodach udział wzięli: Stanisław Kuczyński - Starosta Drawski, Jacek Kozłowski – Wicestarosta, Janina Jung – Członek Zarządu Powiatu, Jacek Brzozowski – Sekretarz Powiatu, Irena Osoś - Skarbnik oraz zaproszeni goście, dyrektorzy i nauczyciele.
Starosta Drawski serdecznie przywitał zebranych i życzył wszystkim pedagogom wytrwałości, spokojnej pracy wykonywanej w poczuciu bezpieczeństwa i stabilizacji, wielu sukcesów w nauczaniu i wychowywaniu młodzieży.
Spotkanie było także znakomitą okazją do wręczenia dyrektorom i nauczycielom nagród Starosty Drawskiego za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Wyróżnionym pedagogom nagrody wręczył Starosta wraz z Wicestarostą i Członkiem Zarządu.
Miłym akcentem święta były podziękowania za dobrą współpracę i pełne oddanie w realizowaniu swojego powołania dla nauczycieli, którzy w roku szkolnym 2017/2018 odeszli na emeryturę.
Na zakończenie młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim zaprezentowała przygotowany specjalnie na tę okazję program artystyczny.