Policja w Bobrowie. Z wykładem
22-03-2017

Policja w Bobrowie. Z wykładem

Data wydarzenia: 22-03-2017

20 marca 2017 r. w Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie miało miejsce spotkanie wychowanków placówki z funkcjonariuszami policji. Dotyczyło ono tematyki dopalaczy, ich wpływu na organizm i ludzką psychikę.

Policjanci zaprezentowali filmiki poglądowe, które wskazywały na negatywne skutki zażywania substancji niewiadomego pochodzenia. Młodzież mogła zaobserwować jak wyglądają osoby uzależnione oraz jak zmieniło się ich życie w wyniku zażywania dopalaczy.
Dodatkowym tematem spotkania było także nowe zagrożenie obecne w Internecie – gra „Niebieski wieloryb”. Policjanci przestrzegli młodzież przed korzystaniem z portali społecznościowych i grami, które mogą być wykorzystywane przeciwno nim samym.