Policjanci podsumowali rok
01-02-2017

Policjanci podsumowali rok

Data wydarzenia: 01-02-2017

Wczoraj tj. 31 stycznia 2017 roku Starosta Drawski Stanisław Kuczyński uczestniczył z rocznej odprawie drawskich policjantów.

Podczas spotkania I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski i Komendant Powiatowy Policji w Drawsku Pomorskim insp. Jarosław Smolarek podsumowali wyniki pracy drawskich policjantów w minionym roku.  Podkreślono również obszary, które w 2017 roku będą w szczególnym zainteresowaniu policjantów podczas codziennej służby.
Starosta Drawski wraz z Komendantami i Prokuratorem Rejonowym pożegnali odchodzącego ze służby dotychczasowego Naczelnika Wydziału Kryminalnego podkom. Andrzeja Mamzera. Podczas odprawy zostały przekazane informacje dotyczące zmian kadrowych na stanowiskach kierowania w drawskiej jednostce.
Pan Starostapodziękował policjantom za dotychczasową współpracę i dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu drawskiego, życząc sukcesów w pracy zawodowej, bezpiecznej i spokojnej służby oraz szczęścia w życiu osobistym.