Poligon jest tu już 70 lat
17-12-2015

Poligon jest tu już 70 lat

Data wydarzenia: 17-12-2015

14 grudnia br. na terenie komendy CSWL Drawsko miało miejsce spotkanie dotyczące przyszłorocznych obchodów 70. rocznicy powstania poligonu drawskiego.

W obradach, którym przewodniczył płk Marek GMURSKI, wzięli udział reprezentanci władz samorządowych powiatu drawskiegooraz przedstawiciele Centrum. Głównym celem, kolejnego już spotkania, były dalsze ustalenia związane z uroczystościami rocznicowymi w 2016 roku, które mają się odbywać na terenie Drawska Pomorskiego.

W trakcie rozmów wybrano komitet organizacyjny obchodów, na czele którego stanął Starosta Drawski Stanisław Kuczyński. Uczestnikom spotkania przedstawiono projekt medalu z okazji tego podniosłego wydarzenia, a także treść, będącego w opracowaniu, albumu pt. „70 lat poligonu drawskiego”.

Źródło: /cswldrawsko.wp.mil.pl