Pożegnanie pracownika
27-01-2016

Pożegnanie pracownika

Data wydarzenia: 27-01-2016

We wtorek 26 stycznia 2016 roku w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim miało miejsce pożegnanie odchodzącej na emeryturę Renaty Szczotkiewicz - starszej pielęgniarki Domu Pomocy Społecznej w Darskowie. Życzenia i gratulacje złożyli Starosta Drawski Stanisław Kuczyński oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Janusz Garbacz.

Starosta wspólnie z Etatowym Członkiem Zarządu dziękowali za wieloletnią sumienną pracę, za szacunek, za dobroć kierowaną do Mieszkańców oraz Współpracowników Domu Pomocy Społecznej w Darskowie, a także profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Do życzeń dołączyły się również Dyrektor DPS w Darskowie Eleonora Winiarska oraz Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych Jolanta Banaszek.