Prawo pracy i umowy cywilnoprawne
17-02-2017

Prawo pracy i umowy cywilnoprawne

Data wydarzenia: 17-02-2017

Drawskie Powiatowe Centrum Wspierania Przedsiębiorczości działające w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim wraz Polską Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) –instytucją wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Prawo pracy i umowy cywilnoprawne 2016/2017 – kompleksowe omówienie ostatnich oraz planowanych zmian w przepisach oraz najnowszego orzecznictwa – szkolenie i warsztaty”.

Celem szkolenia jest kompleksowe zapoznanie uczestników z najważniejszymi zmianami w przepisach prawa pracy oraz w przepisach regulujących zatrudnianie na podstawie umów cywilnoprawnych w latach 2016 – 2017. Podczas szkolenia omówione zostaną między innymi n/w zagadnienia:
  • Nowe zasady zawierania umów o pracę na okres próbny;
  • Nowe zasady limitowania umów na czas określony;
  • Obowiązki pracodawców zawierających nielimitowane umowy na czas określony;
  • Zasady ustalania okresu wypowiedzenia umów na czas określony;
  • Instytucja zwolnienia z obowiązku świadczenia pracy – co się zmieniło;
  • Zmiany w zakresie zawierania umowy o pracę od 1 września 2016r. – o czym koniecznie należy pamiętać;
  • Uprawnienia rodzicielskie po zmianach – uprawnienia pracowników oraz osób wykonujących pracę na podstawie umów cywilnoprawnych.

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, pracowników działów kadr, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkich osób, które w swojej codziennej pracy stykają się ze stosowaniem prawa pracy.

Szkolenie poprowadzi Maja Grzegorczyk – wykładowca PFP, radca prawny, specjalista prawa pracy, trener z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień prawnych.

Szkolenie odbędzie się w Drawsku Pomorskim dnia 06 marca 2017 r. w godzinach 9.00 – 16.00 miejsce szkolenia: budynek Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim, Pl. Elizy Orzeszkowej 3, sala narad 07. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: dpcwp@powiatdrawski.pl
O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy zakwalifikowani do udziału w szkoleniu poinformowani zostaną w terminie  do 2 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia e-mailowo  lub telefonicznie.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc z jednej firmy w szkoleniu może uczestniczyć 1 osoba.
W przypadku dodatkowych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu (94) 36 30 763.
Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania: