Przyjdź i skorzystaj z Programu Społecznik
18-05-2017

Przyjdź i skorzystaj z Programu Społecznik

Data wydarzenia: 18-05-2017

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają na konferencję dot. Programu „Społecznik”, która odbędzie się 24 maja br. o godz. 16.00 (środa) w sali narad 7 Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim (Plac Elizy Orzeszkowej 3).

W spotkaniu uczestniczyć będzie Ryszard Mićko Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, który przedstawi cel i założenia Programu „Społecznik”. Następnie Animator programu poprowadzi część warsztatową.

W ramach Projektu „Społecznik” planuje się przyznanie minimum 500 mikrodotacji w wysokości do 3000,00 zł każda, o łącznej wartości 1 500 000,00 zł., w drodze min. jednego naboru.

O dotacje mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielnie socjalne, spółki akcyjne i spółki zoo, kluby sportowe, grupy nieformalne posiadające opiekuna w postaci Organizacji.

W celu powiedzenia przybycia, proszę o kontakt z pracownikiem Gabinetu Marszałka Joanną Turską-  tel. 91 48 07 250.

Dowiedz się więcej o programie „Społecznik” na stronie: http://karrsa.eu/…/program-spolecznik-zachodniopomorski-sy…/

Serdecznie zapraszamy.