Przywitanie ze Sztandarem
28-07-2017

Przywitanie ze Sztandarem

Data wydarzenia: 28-07-2017

W dniu wczorajszym, tj. 27 lipca w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. Podczas Powiatowych Obchodów nastąpiło uroczyste przywitanie ze sztandarem Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim mł. insp. Norberta Gorzyńskiego. W uroczystości udział wziął Wicestarosta Drawski Jacek Kozłowski.

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Drawsku Pomorskim podziękował za wysiłek i trud działań podejmowanych na rzecz zapewniania bezpieczeństwa oraz utrzymania porządku publicznego.
Komendant Wojewódzki Policji insp. Jacek Cegieła wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Drawsku Pomorskim mł. insp. Norbertem Gorzyńskim wręczyli akty mianowania, wyróżnienia, odznaczenia i nagrody najbardziej zasłużonym policjantom i pracownikom cywilnym.
Wicestarosta Drawski w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Drawskiego pogratulował Komendantowi przejęcia obowiązków  a wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Komendy Powiatowej Policji   życzył osiągania wysokich wyników w szkoleniu i entuzjazmu w realizacji zadań.