PUP z nominacją
04-05-2016

PUP z nominacją

Data wydarzenia: 04-05-2016

Z przyjemnością informujemy, że Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim uzyskał nominację do tytułu Lider Rozwoju Regionalnego za realizację projektów na rzecz rozwoju regionalnego z uwzględnieniem efektywnego aktywizowania rynku racy.

Lider Rozwoju Regionalnego to prestiżowy ogólnopolski program, którego laureatami zostają firmy i miasta działające dla dobra lokalnej społeczności – skutecznie pozyskujące fundusze unijne na inwestycje, realizujące je sprawnie i szybko, a przy tym nie zapominające o wielu innych potrzebach mieszkańców.
Tytuł Lidera Rozwoju Regionalnego trafia do miejsc, gdzie widać pozytywne zmiany w otoczeniu, dzięki realizacji wielu kluczowych projektów. Program prowadzi Polska Agencja Przedsiębiorczości.

list nominacyjny