Region w Pigułce
14-11-2017

Region w Pigułce

Data wydarzenia: 14-11-2017

Szkolne Biuro Turystyczne działające przy Technikum Obsługi Turystycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku, 9 listopada 2017 r. prezentowało swoją ofertę podczas cyklicznego spotkania pt. „Region w Pigułce" odbywającego się w Szczecińskim Inkubatorze Kultury.

Biuro przygotowało ofertę w formie ulotek zawierających gotowe plany i ceny wycieczek z przewodnikiem po terenie Czaplinka i Drawskiego Parku Krajobrazowego. Młodzież z Technikum Obsługi Turystycznej prezentowała także stoisko promocyjne z ofertą Czaplinka zawierającą  regionalne produkty, takie jak sielawę wędzoną i w zalewie octowej oraz Miód Drahimski.
Spotkanie to zostało przygotowane przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej „Pomorze Zachodnie". Uczestnikami spotkania byli uczniowie szkół średnich ze Szczecina oraz przedstawiciele władz oświatowych Województwa Zachodniopomorskiego.