Rowerem w świat
16-05-2018

Rowerem w świat

Data wydarzenia: 16-05-2018

Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie wzbogacił się o dwadzieścia rowerów. Ten niezwykły podarunek pochodzi z Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Szczecinie.

W imieniu RDOŚ rowery przekazała Anna Sigiel-Dopierała, Naczelnik Wydziału Spraw Terenowych w Złocieńcu. Rowery zostały już rozdzielone do dwóch oddziałów internatu - w Bobrowie oraz w Złocieńcu. Ten niecodzienny i wartościowy prezent zostanie dobrze i praktycznie wykorzystany. Jazda na rowerze to dla wychowanków możliwość zdrowego, efektywnego spędzenia czasu wolnego i poznania okolic. Nauczyciele będą mieli sposobność zorganizowania ciekawych zajęć terenowych dla większej grupy podopiecznych.

Podziękowania kierujemy do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Szczecinie, Naczelnika Wydziału Spraw Terenowych w Złocieńcu oraz Agnieszki Siedlak, której działania i zaangażowanie doprowadziły do sfinalizowania przedsięwzięcia.