ROZSTRZYGNIĘCIE OTWARTYCH KONKURSÓW OFERT  NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH W 2017 R.
05-04-2017

ROZSTRZYGNIĘCIE OTWARTYCH KONKURSÓW OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH W 2017 R.

Data wydarzenia: 05-04-2017

Zarząd Powiatu Drawskiego na swoim posiedzeniu w dniu 05 kwietnia 2017 r. podjął uchwałę nr 318/2017 w sprawie wyboru ofert złożonych w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2017 r. wraz z określeniem wysokości przyznanych dotacji.

Wyniki otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2017 r. znajdują się:
1)w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim na stronie bip.powiatdrawski.pl (w zakładce ogłoszenia);
2)w siedzibie Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, na urzędowej tablicy ogłoszeń oraz w Wydziale Organizacyjnym Starostwa, pokój nr 216;
3)na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim www.powiatdrawski.pl w zakładce organizacje pozarządowe/otwarte konkursy ofert/ Biuletyn Informacji Publicznej.
pliki do pobrania:
- uchwała nr 318/2017 Zarządu Powiatu Drawskiego z dnia 05 kwietnia 2017 r.
 w sprawie
wyboru ofert złożonych w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2017r. wraz z określeniem wysokości przyznanych dotacji
- załącznik do uchwały nr 318/2017 Zarządu Powiatu Drawskiego z dnia 05 kwietnia 2017 r.