Spotkanie z laureatami
22-09-2016

Spotkanie z laureatami

Data wydarzenia: 22-09-2016

W dniu 21 września br. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbyło się spotkanie z Sołtysami – laureatami konkursu „Najładniejsze i najaktywniejsze sołectwo powiatu drawskiego 2016”.

W spotkaniu uczestniczyli  Starosta Drawski Stanisław Kuczyński i Wicestarosta Jacek Kozłowski, nagrodzeni sołtysi oraz członkowie Komisji Konkursowej.

Starosta podziękował laureatom za zaangażowanie i prace na rzecz swojego najbliższego otoczenia.

Temat spotkania dotyczył formalności przy rozliczeniu nagród. Podczas spotkania nadarzyła się okazja, aby poruszyć wiele ważnych tematów, z którymi na co dzień zmagają się Sołtysi. Wysłuchano również sugestii i opinii dotyczących organizacji i przebiegu konkursu.

Serdecznie gratulujemy wygranych i przypominamy tegorocznych laureatów:
I miejsce Sołectwo Biały Zdrój (gmina Kalisz Pomorski), II miejsce Sołectwo Łąka (gmina Czaplinek), III miejsce Sołectwo Zarańsko (gmina Drawsko Pomorskie).
Wyróżnienia otrzymały sołectwa: Chlebowo, Machliny, Sośnica, Darskowo, Stawno, Siemczyno, Linowno.