Stypendia sportowe - NABÓR
23-02-2018

Stypendia sportowe - NABÓR

Data wydarzenia: 23-02-2018

Starosta Drawski Stanisław Kuczyński przypomina, że trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium za wysokie wyniki sportowe dla członków klubów sportowych działających na terenie powiatu drawskiego w roku 2018.

Wniosek o przyznanie stypendium wraz z wymaganymi dokumentami składa prezes klubu sportowego lub upoważniona przez niego osoba po osiągnięciu sukcesu przez zawodnika, w terminie do 10 marca br., w Punkcie Informacyjnym Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim. Zarząd Powiatu Drawskiego rozpatrzy złożone wnioski w terminie do 31 marca br.
Informacje odnośnie naboru wniosków udzielane są w Wydziale Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim. Osoby do kontaktu: Agnieszka Brzeźniakiewicz  tel. 94 36 301 81 oraz Karolina Podolska tel. 94 36 301 85.

W załączeniu: