Taki piękny jubileusz
26-05-2017

Taki piękny jubileusz

Data wydarzenia: 26-05-2017

W dniu wczorajszym, tj. 25 maja w Kościele Wniebowzięcia NMP w Złocieńcu odbyło się Bierzmowanie oraz jubileusz 60-lecia przyjęcia Święceń Kapłańskich przez księdza Bolesława Micewskiego. Z okazji rocznicy została odprawiona uroczysta msza święta, w której uczestniczyli parafianie i zaproszeni goście. W uroczystości udział wziął Starosta Drawski Stanisław Kuczyński.

Tego dnia również młodzież Parafii przyjęła Sakrament Bierzmowania z rąk J.E. Biskupa Wiesława Śpiewaka. W tak ważnym dniu nie zabrakło podziękowań dla Jubilata. Przybyli goście złożyli na ręce ks. Kazimierza kwiaty i życzenia. Starosta Drawski życzył obfitości Łask i Bożego Błogosławieństwa na każdy dzień życia, radości oraz wytrwałości w podążaniu za Panem, a także pokoju i obfitości darów Ducha Świętego.