Targi pracy w nowej formule
29-03-2018

Targi pracy w nowej formule

Data wydarzenia: 29-03-2018

W dniu 25. kwietnia 2018r., w godz. 10.00-14.00, przy Centrum Kultury w Drawsku Pomorskim ul. Dworcowa 2 odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2018. To unikalna możliwość spotkania osób poszukujących pracy z pracodawcami, a także bogata oferta dla planujących przygodę z własnym biznesem.

Targi są wydarzeniem organizowanym od 2010 r.. Tegoroczne, to nowa formuła znanego Państwu wydarzenia, które stanowi jedną z uznanych i ważnych form pośrednictwa pracy. Podczas każdej edycji Targi odwiedza blisko 2000 osób. Potwierdza to prestiż i markę tego wydarzenia rozpoznawalną w całym województwie zachodniopomorskim. Targi to również wydarzenie o charakterze społecznym, integrujące lokalne instytucje oraz przedsiębiorców.
Dla wszystkich przedsiębiorczych, jednak mających wątpliwości i pytania związane z uruchomieniem bądź prowadzeniem działalności gospodarczej, przygotowujemy spotkania z ekspertami, a także panele z tematyki biznesu, które odbędą się w Sali Kinowej. Targi to również inspiracja do podejmowania nowych wyzwań, możliwość poznania blasków i cieni bycia przedsiębiorcą, a także wiedza, gdzie szukać możliwości rozwoju i źródeł finansowania.
Organizatorami przedsięwzięcia są: Powiat Drawski, Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Partnerami Organizacyjnymi wydarzenia są: Burmistrz Drawska Pomorskiego, Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska.

Udział w targach jest całkowicie bezpłatny.
Wiemy, że Targi to ważne wydarzenie dla lokalnego biznesu, dlatego zachęcamy wszystkich Państwa do budowania marki tego przedsięwzięcia poprzez swoje uczestnictwo.

Aby dołączyć do grona Wystawców wystarczy złożyć Formularz Zgłoszeniowy.

Termin przyjmowania zgłoszeń: Przedłużamy do 16. kwietnia 2018r.

Potrzebujesz dodatkowych informacji:

tel.: 94 36 367 29 ; 94 36 367 24