Uroczyście  w powiecie drawskim
18-08-2016

Uroczyście w powiecie drawskim

Data wydarzenia: 18-08-2016

Dla powiatu drawskiego ostatni długi weekend był bogaty w wiele istotnych wydarzeń. W Złocieńcu, Drawsku Pomorskim i Czaplinku odbyły się obchody Święta Wojska Polskiego. Odpust parafialno – sołecki miał miejsce w Czarnym Małym, natomiast w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny w Złocieńcu celebrowano uroczystą mszę świętą z okazji przyjęcia relikwii Św. Maksymiliana Marii Kolbe.

Udział w organizowanych uroczystościach wzięli m.in. Starosta Stanisław Kuczyński, Wicestarosta Jacek Kozłowski oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Janusz Garbacz, Radni powiatu drawskiego, przedstawiciele duchowieństwa, przedstawiciele organizacji pozarządowych, dyrektorzy jednostek organizacyjnych gmin i powiatu, mieszkańcy gmin oraz goście przebywający na terenie pojezierza drawskiego.
Starosta Drawski dziękuje wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach oraz tym, którzy przy organizacji tych obchodów ciężko pracowali.
- To budujący czas i wspaniałe spotkania z mieszkańcami naszego powiatu – podsumował te wydarzenia S. Kuczyński.