Wakacje, znów są wakacje!
26-06-2017

Wakacje, znów są wakacje!

Data wydarzenia: 26-06-2017

W piątek 23 czerwca 2017 r. zakończono rok szkolny 2016/2017. W szkołach i placówkach Powiatu Drawskiego odbyły się z tej okazji uroczyste apele. Na tę chwilę z utęsknieniem czekali nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele i dyrektorzy.

Była to również doskonała okazja do podsumowania wyników w nauce, sporcie oraz innych osiągnięć uczniów. Nie zabrakło licznych nagród dla najlepszych i najbardziej utalentowanych uczniów, którzy otrzymali wyróżnienia, listy pochwalne i gratulacyjne, nagrody, świadectwa z wyróżnieniem.
Były też wzruszające momenty, podczas których podziękowano za lata wspólnej pracy odchodzącym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.
Starosta Drawski Stanisław Kuczyński uczestniczył w apelach w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim oraz Czaplinku, a także w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku. Janusz Garbacz, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego był obecny na apelu w ZSP w Kaliszu Pomorskim oraz w ZSP w Drawsku Pomorskim. Podczas apelu w ZSP w Kaliszu Pomorskim Starosta i Etatowy Członek Zarządu Powiatu znaleźli się w gronie osób wyróżnionych tytułem „Przyjaciel Liceum w Kaliszu Pomorskim”. Członek Zarządu Janina Jung była obecna na zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu, a Naczelnik Wydziału Edukacji Izabela Krężołek - w Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie.
Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji, pełnych słońca, a przede wszystkim bezpiecznych!