Wyśpiewała miejsce na podium
02-03-2016

Wyśpiewała miejsce na podium

Data wydarzenia: 02-03-2016

Drugie miejsce na podium zajęła Zuzanna Kałamarz z klasy 1B LO z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu.

Uczennica wzięła udział w VIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji Księdza Abp. Andrzeja Dzięgi objęty mecenatem Miasta Szczecin.
Dzięki konkursowi nauczyciele pragną rozbudzić w uczniach zamiłowanie do poezji i literatury prozaicznej, zachęcić do jej zgłębiania i rozumienia, a także pokazać ich religijne odniesienia.
Zuzanna zaprezentowała jury i publiczności utwór Antoniny Krzysztoń pod tytułem: „Gdy zapada zmierzch” i zajęła drugie miejsce na podium w kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

ks. Paweł Marek TChr