Z A W I A D O M I E N I E o XX sesji Rady Powiatu Drawskiego
16-05-2016

Z A W I A D O M I E N I E o XX sesji Rady Powiatu Drawskiego

Data wydarzenia: 16-05-2016

Sesja Rady Powiatu Drawskiego odbędzie się w dniu 20 maja 2016 roku (piątek) o godz. 9:00 w sali narad w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim przy Pl. E. Orzeszkowej 3.

Porządek obrad :
  1.     Otwarcie sesji.
  2.     Ustalenie porządku obrad.
  3.     Przyjęcie protokołu z XIX sesji Rady Powiatu odbytej w dniu 22.04.2016 r.
  4.     Sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami – druk nr 1079.
  5.      Interpelacje, wnioski i zapytania Radnych.
  6.      Trybuna obywatelska.
  7.      Sprawozdania z działalności Komisji Rady Powiatu w okresie między sesjami.
  8.      Informacja o działaniach w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w okresie letnim w roku 2016 na obszarze powiatu drawskiego – druk nr 1055.
  9.       Sprawozdanie z działalności Domu Pomocy Społecznej w Darskowie za rok 2015 – druk nr 1073.
  10.        Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Gminy Złocieniec – druk nr 1083.
    11. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
    12.  Sprawy rolnictwa w Powiecie Drawskim – godz. 11.00.
a)       gospodarka i obrót ziemią na terenie powiatu drawskiego,
b)       przebieg płatności Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na obszarach wiejskich,
c)       informacja z działalności Terenowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Drawsku Pom.,
d)      dyskusja.
13.         Komunikaty i sprawy różne.
14.         Zakończenie sesji.