Z przedsiębiorcami o współpracy
09-02-2016

Z przedsiębiorcami o współpracy

Data wydarzenia: 09-02-2016

W dniach 8-9 lutego 2016 roku Starosta Drawski Stanisław Kuczyński oraz Etatowy Członek Zarządu Janusz Garbacz odwiedzili lokalnych przedsiębiorców. Spotkania miały na celu utworzenie wspólnych rozwiązań w sprawach kluczowych dla rozwoju gospodarczego powiatu i poszczególnych przedsiębiorstw oraz wypracowanie form współdziałania samorządu z biznesem.

Spotkania można potraktować jako ważne forum dialogu między środowiskiem przedsiębiorców
a samorządem, służące wymianie doświadczeń i wiedzy w sprawach ważnych dla rozwoju lokalnych firm.
Podczas spotkań przedsiębiorcy mogli opowiedzieć o problemach z jakimi borykają się ich przedsiębiorstwa, a także wyrazili swoją opinię w kluczowych sprawach dla rozwoju Powiatu Drawskiego.
Starosta zaoferował współpracę oraz życzył samych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.