Z życzeniami w szpitalu
13-05-2016

Z życzeniami w szpitalu

Data wydarzenia: 13-05-2016

W czwartek 12 maja 2016 roku Starosta Drawski Stanisław Kuczyński wspólnie z Etatowym Członkiem Zarządu Powiatu Januszem Garbaczem złożyli życzenia Pielęgniarkom i Położnym Drawskiego Centrum Specjalistycznego w Drawsku Pomorskim.

Okazją do spotkania był przypadający w tym dniu Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek
i Położnych. Miłym akcentem podczas niecodziennego wydarzenia było wręczenie przypinek pielęgniarskich i kwiatów.
Starosta Drawski podziękował za profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę, która decyduje o poziomie świadczonych usług przez Drawskie Centrum Specjalistyczne, a tym samym o bezpieczeństwie zdrowotnym pacjentów.
Udział w spotkaniu wzięli m.in. Dyrektor DCS Marzena Kucharska, Dyrektor Zarządzający „Szpitale Polskie” S.A. w Katowicach Michał Michalak, Naczelna pielęgniarek Ewa Kubiak, Pielęgniarki oddziałowe, Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym Jolanta Banaszek oraz pozostali zaproszeni.