„Dni” z błogosławieństwem
27-03-2017

„Dni” z błogosławieństwem

Data wydarzenia: 27-03-2017

Starosta Drawski Stanisław Kuczyński złożył dzisiaj wizytę Biskupowi koszalińsko – kołobrzeskiemu Edwardowi Dajczakowi.

Spotkanie dotyczyło organizacji Regionalnych Dni Młodzieży, zaplanowanych na pierwszy dzień tegorocznych wakacji w Drawsku Pomorskim. Biskup z zadowoleniem przyjął tę inicjatywę. Postanowił także udzielić jej swojego Patronatu, zaś organizatorom udzielił błogosławieństwa.
W spotkaniu uczestniczył również Ks. Piotr Jesionowski, Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Pawła Apostoła w Drawsku Pomorskim oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Drawsko, Zbigniew Łukomski.
Planowany na 24 czerwca br. „RDM”, to przedsięwzięcie inspirowane ubiegłorocznymi Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie. Biskup zamierza osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu. Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych z całej Polski!