Dyżur z Marszałkiem
18-02-2016

Dyżur z Marszałkiem

Data wydarzenia: 18-02-2016

Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, pełniła w minioną środę (17.02.br) dyżur w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim.

Dyżur, który wzbudził także zainteresowanie mediów, stworzył mieszkańcom powiatu drawskiego możliwość zgłaszania swoich problemów bezpośrednio do przedstawiciela samorządowych władz wojewódzkich.
Wydarzenie to stało się okazją do rozmów Starosty Stanisława Kuczyńskiego oraz Wicestarosty Jacka Kozłowskiego z Panią Marszałek. Wśród poruszonych tematów znalazła się m.in. sprawa starań o przywrócenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w szpitalu w Drawsku Pomorskim, możliwości wspólnej realizacji zadań z zakresu ochrony i promocji zdrowia oraz profilaktyki, a także promocji turystyki i sportu na terenie pojezierza Drawskiego.
Planowane są kolejne dyżury, o których będziemy informować.