II „Święto Drawy”
04-08-2017

II „Święto Drawy”

Data wydarzenia: 04-08-2017

W miniony weekend, tj 29-30 lipca 2017 roku w Złocieńcu odbyła się II edycja „Święta Drawy”, którego współorganizatorem było Starostwo Powiatowe.

Zarząd Powiatu Drawskiego wsparł organizację imprezy kwotą 5.000,00 zł.
Był to szczególny czas dobrej zabawy, spotkań oraz integracji mieszkańców powiatu drawskiego oraz osób goszczących na jego terenie.
Oficjalne impreza rozpoczęła się paradą mieszkańców, przedstawicieli poszczególnych grup i stowarzyszeń oraz bestii, stworów i potworów, którzy wspólnie przeszli ulicami Złocieńca.
Ponadto zorganizowano wiele atrakcji, w tym m.in.: występy muzyczne, wystawę prac lokalnych artystów, dmuchane zamki, kule wodne i wiele innych.
Wydarzenie uświetniły występy takich  gwiazd jak zespół Piersi czy zespół Still Contract.
Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszył się również koncert „Budyń Julka Tuwima”.
Kolejna edycja „Święta Drawy” już za rok. Serdecznie zapraszamy!