Już są nowe mapy !
18-11-2019

Już są nowe mapy !

Data wydarzenia: 18-11-2019

Miło nam poinformować, iż Komisja Konkursowa rozpatrująca wnioski o udzielenie dofinansowania wydawnictw w ramach konkursu Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej na wsparcie wydawnictw promocyjnych o tematyce turystycznej przyznała Powiatowi Drawskiemu dofinansowanie do wydawnictwa pt. „Mapa Turystyczna – Powiat Drawski”.

Dzięki uzyskanym środkom mogliśmy zaprojektować i wydrukować 1000 sztuk  map turystycznych powiatu drawskiego, które posłużą promocji naszego regionu.

Mapy turystyczne to obowiązkowe wyposażenie każdego turysty, gdy zawiedzie cywilizacja i technologia, zniknie prąd, zasięg i GPS możemy zawsze  liczyć na  mapę. W swym zamyśle mają służyć turystom, a także wszystkim tym którzy lubią wycieczki piesze, rowerowe, przejażdżki konne, spływy kajakowe czy żeglowanie po jeziorach.

Mapa prezentuje również lokalne atrakcje, zabytki historyczne, piękno naszej przyrody oraz obiekty turystyczne. Mamy nadzieję, iż posłuży ona wiele lat turystom, jak również mieszkańcom naszego powiatu - kwota dofinansowania to 3.000 zł.

Tekst: Anna Bujkiewicz, podinspektor w Wydziale Rozwoju i Promocji Powiatu