Klub Demokraty u Starosty
20-03-2017

Klub Demokraty u Starosty

Data wydarzenia: 20-03-2017

Przedstawiciele Klubu Demokraty, który jest odpowiednikiem samorządu uczniowskiego w Zespole Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie, 16 marca 2017 r. odwiedzili Starostę Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego.

Celem wizyty było zapoznanie aktywu uczniowskiego z funkcjonowaniem urzędu, pracą poszczególnych Wydziałów oraz zachęcenie młodych ludzi do podejmowania inicjatyw społecznych, które mogą mieć wpływ na ich sprawy. Po budynku Starostwa uczniów oprowadziła Aneta Kuszmar, inspektor Wydziału Edukacji. Młodzież odwiedziła m. in. Salę Narad oraz gabinet Starosty, a dzięki uprzejmości Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Salę Ślubów.
W ramach podziękowań uczniowie ZPE-T w Bobrowie przekazali na ręce Starosty  własnoręcznie wykonany upominek, a sami otrzymali słodkości dla kolegów i koleżanek ze szkoły.