Kolejne pieniądze dla Powiatu Drawskiego
08-06-2016

Kolejne pieniądze dla Powiatu Drawskiego

Data wydarzenia: 08-06-2016

We wtorek, 7 czerwca 2016 roku w Sali Narad Starostwa Powiatowego w obecności Starosty Stanisława Kuczyńskiego, Wicestarosty Jacka Kozłowskiego i Etatowego Członka Zarządu Janusza Garbacza, Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska podpisała umowy dotacji na renowacje zabytków znajdujących się w powiecie drawskim.

Umowę na dofinansowanie w wysokości 20 tys. zł z przeznaczeniem na remont nawy kościoła w Mielenku Drawskim podpisał proboszcz parafii pw. św. Pawła Apostoła w Drawsku Pomorskim, ks. Piotr Jesionowski. Wiceprezes Stowarzyszenia Henrykowskiego w Siemczynie Bogdan Andziak podpisał umowę o dofinansowanie kwotą 40 tys. zł remontu dachu Pałacu w Siemczynie. Ks. Proboszcz Dariusz Kwaśny podpisał umowę na dofinansowanie w wysokości 35 tys. zł remontu ścian i stolarki kościoła parafialnego pw. Chrystusa Króla w Suliszewie.
Starosta Drawski wyraża podziękowanie Urzędowi Marszałkowskiemu za wsparcie inicjatyw lokalnych na remont zabytków.