LUX MED zaprasza do Mobilnej pracowni mammograficznej
22-08-2019

LUX MED zaprasza do Mobilnej pracowni mammograficznej

Data wydarzenia: 22-08-2019

Czy urodziłaś się w latach 1950-1969? Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku

ZŁOCIENIEC        –  27 sierpnia 2019 w godzinach od 9.00 do 15.30 przy
                                 Przychodni Lekarskiej, Plac 650-lecia

DRAWSKO POM. –  9 września 2019 w godzinach od 11.00 do 17.00 przy
                                  Skateparku, ul. Gajowa

Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Wykonywane jest przez wyspecjalizowany, doświadczony personel medyczny. Jest szybkie i całkowicie bezpieczne. Zdjęcia w technice obrazowania cyfrowego oceniane są przez dwóch niezależnych lekarzy radiologów, a w przypadkach wątpliwych, nawet trzech lekarzy. Paniom, u których zaistnieje konieczność wykonania badań uzupełniających LUX MED udzieli wszelkich wskazówek i pomo, że w umówieniu dogodnego i szybkiego terminu dalszych badań.

Do badania uprawnione są panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone i nie są leczone z powodu raka piersi a także - nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy

Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. Istotnym elementem opisu badania jest ocena porównawcza z poprzednimi obrazami, dlatego prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii.Przy rejestracji telefonicznej NFZ wymaga weryfikacji uprawnień do badania na podstawie podanego numeru PESEL, dlatego przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty.

Jolanta Banaszek, Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych
Źródło: Opracowano na podstawie LUX Med Diagnostyka, Region Mammografia Gdynia.