„Moja rodzina zastępcza”. Konkurs rozstrzygnięty!
25-04-2017

„Moja rodzina zastępcza”. Konkurs rozstrzygnięty!

Data wydarzenia: 25-04-2017

W dniu 24 kwietnia 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w powiatowym konkursie „Moja rodzina zastępcza”. Konkurs został zorganizowany w ramach promocji rodzicielstwa zastępczego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim pod patronatem Starosty Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego.

Celem konkursu było podniesienie świadomości społeczności lokalnej w zakresie rodzicielstwa zastępczego.
Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:
I miejsce - Aleksandra Witkowska  - gmina Drawsko Pomorskie
II miejsce - Angelika Kolczyńska – gmina Złocieniec
III miejsce - Jakub Stolarczyk – gmina Ostrowice
Wyróżnienie - Weronika Olejnik – gmina Złocieniec.
W uroczystym wręczaniu nagród wzięli udział: Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego Janusz Garbacz, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Alicja Krycka-Sumińska oraz Przewodnicząca komisji konkursowej Iwona Joeks-Budzyńska
Laureatom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.