Rozmowy o połączeniach PKS  w powiecie drawskim
16-04-2019

Rozmowy o połączeniach PKS w powiecie drawskim

Data wydarzenia: 16-04-2019

W poniedziałek 15.04.2019 r. włodarze z powiatu drawskiego rozmawiali o publicznym transporcie zbiorowym.

Spotkanie zainicjowane zostało przez Stanisława Cybulę starostę drawskiego i Waldemara Włodarczyka etatowego członka zarządu, z samorządowcami z terenu powiatu drawskiego i dotyczyło funkcjonowania przewozów realizowanych przez PKS w ramach publicznego transportu zbiorowego na terenie powiatu drawskiego, w oparciu o projekt ustawy o Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.
W spotkaniu wzięli udział: burmistrz Drawska Pomorskiego – Krzysztof Czerwiński, burmistrz Kalisza Pomorskiego – Janusz Garbacz, burmistrz Czaplinka – Marcin Naruszewicz, wójt Wierzchowa – Jan Szewczyk, burmistrz Złocieńca – Krzysztof Zacharzewski wraz z zastępcą Natanem Fiutowskim, Prezes spółki PKS Złocieniec Mirosław Stołowski oraz pracownicy merytoryczni z urzędów.

Tekst: Anna Hnatkowska