Rozstrzygnięcie otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2019 r.
05-04-2019

Data wydarzenia: 05-04-2019

Zarząd Powiatu Drawskiego na swoim posiedzeniu w dniu 05 kwietnia 2019 r. podjął uchwałę nr 50/2019 w sprawie wyboru ofert złożonych w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2019 r. wraz z określeniem wysokości przyznanych dotacji.

Wyniki otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2019 r. znajdują się:

1. w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim na stronie bip.powiatdrawski.pl (w zakładce ogłoszenia);
  2. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, na urzędowej tablicy ogłoszeń oraz w Wydziale Organizacyjnym Starostwa, pokój nr 216;
  3. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim

www.powiatdrawski.pl w zakładce organizacje pozarządowe/otwarte konkursy ofert/ Biuletyn Informacji Publicznej.

pliki do pobrania:

1. Uchwała nr 50/2019 Zarządu Powiatu Drawskiego z dnia 05 kwietnia 2019 r. w sprawie wyboru ofert złożonych w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2019 r. wraz z określeniem wysokości przyznanych dotacj
  2. załącznik do uchwały nr 50/2019 Zarządu Powiatu Drawskiego z dnia 05 kwietnia  2019 r.